Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

Energetické zařízení o výkonu do 500kW

Po předchozích dvou článcích, ve kterých byly uvedeny informace nejen o zpracovaných rámcových koncepcích v některých regionech, ale i stručné popisy technických parametrů vybraných lokalit v České republice i v zahraničí, pokračuji v informacích o konkrétních realizacích využívání energie biomasy spalováním v menších objektech – obytných, občanské vybavenosti i průmyslových. Námětem tohoto článku jsou energetické zdroje o výkonu do 500 kW, které zásobují teplem, případně i TUV, jednotlivé objekty nebo skupinu objektů uvedeného charakteru v oblasti Jižní Moravy. Vzhledem k tomu, že se jedná o realizace v posledních cca 5 letech, přičemž každá z nich je svým způsobem specifická, uvedu ke každé popisované lokalitě pouze základní údaje a několik fotografií k dokumentování celého zařízení. Celý článek

Vytápěcí systém s tepelným čerpadlem - základní principy

Fotovoltaika v podmínkách ČR

Kombinace větrných elektráren s ostatními obnovitelnými zdroji

Vodní energie a historie využití v ČR

OPET RES-e

Projekt roku v systémech dálkového vytápění a chlazení

I&CS: metrologie - služba a vklad do budoucnosti

Nenecháme vás spadnout

Někteří z vás toto motto dobře znají. Především ti, kteří se setkávají s pracemi ve výškách a nad volnou hloubkou. Spoluprací s firmou HAK CS, spol. s r.o. se vám stále otevírají nové a nové možnosti ve vybavení pracovníků osobními ochrannými prostředky proti pádům z výšky. Naše firma je výhradním zástupcem francouzské firmy PROTECTA International a funguje v České a Slovenské republice již od roku 1991. Celý článek

Obchodování s elektřinou na energetické burze při ČMKBK

|< < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 > >|
Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.