Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

CE Solar s.r.o.

CE Solar s.r.o. je společnost, která pro Vás postaví solární elektrárny na klíč. Stavíme pozemní i střešní solární elektrárny. Dále nabízíme velkoobchodní prodej komponentů pro fotovoltaiku. Prodáváme solární panely, solární konektory a další.
Právní forma:s.r.o.
Slogan firmyVýstavba solárních elektráren a velkoobchodní prodej komponentů
IČ:27653145
DIČ:CZ27653145
Kontaktní osoba:Zuzana Orlová
Ulice, č.p.:Otakarova 1253
Město:Uherské Hradiště
Kraj:Zlínský kraj
Telefon:+420 572 540 034
Fax+420 572 540 034
Email
WWWhttp://cesolar.cz

Mapa

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.