Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

1. února 2008, Autor: varner
Trh s elektřinou

Operátor trhu s elektřinou, a.s. rozšiřuje organizovaný krátkodobý trh s elekřinou.

Operátor trhu s elektřinou, a.s., (OTE) v souladu s již dříve oznámeným záměrem umožní od 1. 2. 2008 obchodování na blokovém trhu s elektřinou.

První obchodní den se budou obchodovat denní bloky elektřiny (Base, Peak, Off Peak) na 6. 2. 2008. Tímto novým typem obchodování OTE rozšiřuje svou nabídku v rámci organizovaného krátkodobého trhu s elektřinou v ČR pro jeho účastníky. Zároveň OTE i nadále organizuje denní spotový trh s elektřinou (již od roku 2002) a vnitrodenní trh s elektřinou, tedy trhy, u nichž jsou v posledních letech zřetelné trendy nárůstu obchodovaného množství. Účastníkům organizovaného trhu je tak k dispozici ucelená obchodní platforma a obchodování probíhá s minimálními transakčními náklady. Více informací nejen o blokovém trhu, ale také o denním spotovém a vnitrodenním trhu s elektřinou včetně popisu dalších činností OTE najdete na webových stránkách http://www.ote-cr.cz.


Internet + O.V.B.
Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.