Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

17. prosince 2007, Autor: varner
Nezařazené články

. Státní fond životního prostředí ČR.

Státní fond životního prostředí spustil nové webové stránky

[ tiskové zprávy ]

Státní fond životního prostředí (Fond) spustil ve středu 12. prosince nové webové stránky www.sfzp.cz. V měsíci listopadu shlédlo stránky Fondu přes 12 tisíc unikátních návštěvníků, přičemž průměrná návštěvnost za posledních šest měsíců byla téměř 10 tisíc unikátních návštěvníků za měsíc.

Stránky v novém designu jsou přehlednější, rozděleny do sekcí podle dotačních programů, které Fond spravuje. Součástí stránek jsou aktuální kontakty nejen na Zelenou linku, ale i na pracovníky jednotlivých programů. Webové stránky nabízejí též nové služby, např. odběr novinek z webu přes RSS nebo zasílání newsletterů na e-mail.

Současná modernizace stránek však není konečnou úpravou. ?V plánu máme ještě rozšířit stránky o další aplikace, mj. databázi poradců či bohatou galerii příkladů realizovaných projektů,? řekla tisková mluvčí Fondu Jana Kulísková.

Státní fond životního prostředí České republiky je již přes 15 let jedním z nejvýznamnějších finančních zdrojů pro investice na ochranu a zlepšování stavu životního prostředí

Aktuální informace o činnosti SFŽP naleznete na http://www.sfzp.cz/.

Kontakt:

Jana Kulísková
Vedoucí odboru vnitřní a vnější komunikace
tel.:             +420 603 463 906       
fax: +420 272 936 585
e-mail: jana.kuliskova@sfzp.cz
url: www.sfzp.cz

Státní fond životního prostředí ČR
Kaplanova 1931/1
148 00 Praha 11


Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.