Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

INDUSTRIAL PRODUCTION s.r.o.

Naše společnost Industrial Production s.r.o. zajišťuje proces realizace fotovoltaických elektráren od prvotního zadání zákazníka až po realizaci stavby a předání plně funkční elektrárny zákazníkovi. Předmětem našeho zájmu jsou především elektrárny pro plošnou a střešní montáž. Velkou výhodou námi nabízené konstrukce a kotvení je možnost montáže v členitém terénu, na svazích, na navážce a nezpevněném nehomogenním terénu. Na veškeré konstrukce garantujeme plnou záruku a statický posudek na nainstalovaný celek.Celý sortiment jsme schopni dodat v krátkých termínech dle zadání a požadavků zákazníka i v řádech desítek MW.
Právní forma:s.r.o.
IČ:26930145
DIČ:CZ26930145
Kontaktní osoba:Luděk Prokeš
Ulice, č.p.:Životského 310/19
Město:Brno
Kraj:Jihomoravský kraj
Telefon:+420548166311, +420548166301
Fax+420548166300
Email
WWWhttp://www.ipcz.eu

Mapa

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.