Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

Jiří Marcalík - Sluneční elektrárny

Chcete se stát solárním rentiérem a vydělávat peníze ze slunce? Postavíme Vám sluneční fotovoltaickou elektrárnu přímo na míru Vaší střeše, fasádě, nebo pozemku, nabízíme sestavy jak na klíč tak i jako stavebnici. V této oblasti máme bohaté zkušenosti z montáží po celé ČR a od roku 2007 jsme nainstalovali přes 200 kWp, proto Vám můžeme nabídnout rychlou a kvalitně provedenou montáž z certifikovaných materiálů světových výrobců. Vývoj, výroba, montáž a prodej slunečních fotovoltaických elektráren, Výroba a prodej konstrukcí pro solární systémy na zakázku, Poradenská činnost.
Právní forma:fyzická osoba - podnikající
IČ:74455290
Kontaktní osoba:Jiří Marcalík
Ulice, č.p.:Jerlochovice 18
Město:Fulnek
Kraj:Moravskoslezský kraj
Telefon:+420 605 841 130
Email
WWWhttp://bazarveteranu.cz

Mapa

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.