Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

4. září 2012, Autor: Redakce
Konference a výstavy

Co vás čeká na veletrhu FOR ELEKTRO 2012?

Letošní pátý ročník veletrhu FOR ELEKTRO začíná již za pár dní. Proběhne v PVA EXPO PRAHA v Letňanech v termínu 18. – 22. září 2012 spolu se souběžnými veletrhy FOR ARCH, FOR THERM, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE. Na tomto souboru veletrhů se představí 780 vystavujících firem z 21 zemí světa v 7 plně obsazených výstavních halách.

Veletrh FOR ELEKTRO zaujme jak laickou, tak odbornou veřejnost hledající informace o technologických novinkách a trendech v oblasti elektroinstalace, osvětlení, zabezpečení budov či telekomunikačního zařízení v domě či bytě.

Na veletrhu FOR ELEKTRO se bude prezentovat mimo jiné např. společnost Elko EP, český výrobce moderních elektrotechnických přístrojů v segmentu bezdrátových systémů a automatizace domácnosti. Společnost Teco představí návštěvníkům možnosti systému Tecomat Foxtrot při použití v oblasti building management systém/řízení inteligentních budov včetně posledních novinek. Zástupcem oboru osvětlení bude česká společnost Osmont, která vede tradiční výrobu exteriérových stropních a nástěnných svítidel.

Na veletrhu návštěvníci najdou také expozici společnosti AEC ELEKTROTECHNIKA orientující se na zařízení pro příjem televizního, satelitního a rozhlasového vysílání. O možnostech elektronické ochrany majetku se návštěvníci dozvědí u expozice společnosti E*tech, která poskytuje servis a prodej zabezpečovací techniky a kamer. Své zastoupení na veletrhu bude mít také společnost ABB, jeden z největších výrobců domovního elektroinstalačního materiálu ve světě a nebude zde chybět ani významný dodavatel energie Pražská energetika. 

Konference a semináře představí nejnovější trendy

V rámci veletrhu proběhnou odborné semináře a konference na aktuální témata. Z oboru elektra se bude jednat především o konferenci „Inteligentní digitální domácnost“, kterou organizuje vydavatelství Sdělovací technika. Odborníci zde ukážou nejen to, co je technologicky možné, ale především jaké výhody z nových technologií plynou pro uživatele, jak zkvalitní jeho život a zjednoduší provoz domácnosti. Atraktivní bude rovněž část konference věnovaná trendům v oblasti televizní zábavy a možnostem integrace terminálů pro příjem TV obsahu do systému moderní domácnosti.

Seminář „Aktuální trendy v průmyslových a retailových aplikacích LED osvětlení“ nabídne pohled do světa nových druhů světelných zdrojů. Účastníci se dozvědí i o možnostech dotací na úsporné světelné systémy. Akci pořádá společnost apolloLED, která patří ke špičce v aplikacích nových světelných technologií v průmyslovém i retailovém segmentu, ve spolupráci s Českou radou pro šetrné budovy.

Díky dlouho diskutovanému tématu fotovoltaiky v ČR, proběhne seminář zaměřený přímo na toto téma pod názvem „Fotovoltaika pro budovy“. Pořadatelem tohoto semináře bude Česká fotovoltaická průmyslová asociace. Seminář se bude zabývat především trendy ve fotovoltaice, legislativními podmínkami, aktuálními problémy a mnohým dalším. V rámci souboru veletrhů také proběhne řada prestižních soutěží jako Architekt roku, Young architekt award a 16. ročník celorepublikové soutěže učňů stavebních řemesel SUSO.

Více informací na www.forarch.cz, www.for-elektro.cz

 

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.