Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

11. září 2012, Autor: Redakce
Konference a výstavy

Soutěž o 30 vstupenek na FOR ELEKTRO 2012

Ve spolupráci s veletrhem FOR ELEKTRO 2012, jsme pro naše čtenáře připravili bleskovou soutěž o celkem 30 čestných vstupenek právě na tento veletrh. Stačí odpovědět na dvě velice jednoduché otázky.


Odpovězte na tyto jednoduché otázky a vyhrajte celkem 30 volných vstupenek (15x po dvou vstupenkách) na blížící se veletrh elektrotechniky, osvětlovací techniky a zabezpečovacích systémů FOR ELEKTRO. Patnáct správných odpovědí bude odměněno dvěma vstupenkami.

 

Soutěžní otázky:

 

Souběžně s veletrhem FOR ELEKTRO bude probíhat veletrh:

a)      FOR INDUSTRY

b)      FOR ARCH

c)       FOR HABITAT

 

Kolikátý ročník veletrhu FOR ELEKTRO bude probíhat?

a)      dvacátý třetí

b)      pátý

c)       třetí

 

Své odpovědi můžete zasílat do 14.9.2012, kdy proběhne slosování, na e-mail redakce@ceskaenergetika.cz.


Nezapomeňte přiložit své jméno, příjmení a korespondenční adresu!

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.