Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

7. září 2012, Autor: Redakce
Konference a výstavy

Veletrh FOR ELECTRON 2013 MĚNÍ TERMÍN KONÁNÍ

Třetí ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky – FOR ELECTRON 2013 mění termín konání na 19. – 21. 11. 2013. V tomto termínu se budou konat i souběžné veletrhy: FOR ELECTRON MOTION, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION.
Hlavním důvodem změny je poptávka vystavujících firem těchto oborů po podzimním veletrhu v Praze a také absence veletrhu s tímto zaměřením v regionu hlavního města.  

Místem konání zůstává PVA EXPO PRAHA Letňany. 


Termín veletrhu se mění, ale všechny výhody zůstávají: 
  • zachování cenové politiky veletrhu, tzn. ceny od 1 900 Kč/m2 
  • vouchery v libovolném počtu zdarma jak v tištěné, tak v elektronické podobě 
  • možnost výběru umístění v halách 
  • využití nově vybudovaných hal č. 3 a 4, které odpovídají standardům moderních evropských výstavišť
  • kvalitní technické služby v areálu PVA EXPO PRAHA

Mediální podpora veletrhu 


Veletrh bude podpořen silnou mediální kampaní zaměřenou na odborníky z průmyslových oborů.  Tato kampaň se s blížícím termínem veletrhu bude rozšiřovat i na širokou veřejnost prostřednictvím billboardů, deníků, magazínů apod. Dalším silným nástrojem propagace bude bezesporu distribuce vstupenek na veletrh. Hlavní distribuční kanály budou elektrotechnické velkoobchody, časopisy a rovněž distribuce samotnými vystavovateli. 

Doprovodný program 


Pečlivě je samozřejmě připravován i doprovodný program jednotlivých veletrhů, ve kterém si jak vystavující společnosti, tak odborná i široká veřejnost vybere z bohaté nabídky seminářů a přednášek. Veškerý doprovodný program je připravován ve spolupráci s odborníky na danou tématiku.  

Jednou z připravovaných soutěží je GRAND PRIX. Do této soutěže může jakýkoliv vystavovatel přihlásit svůj výrobek, který bude následně hodnotit odborná porota složená z předních kapacit oboru elektrotechniky, elektroniky a energetiky. Vyhlášení vítězů proběhne na slavnostním Galavečeru vystavovatelů. 

Další soutěží pro vystavovatele je TOP EXPO – soutěž o nejzdařilejší expozici veletrhu. Hodnotit se bude estetické a originální ztvárnění, přístup obchodníků i hostesek k zákazníkovi.  
Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.