Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

5. března 2013, Autor: Redakce
Konference a výstavy

VELETRH FOR ELECTRON 2013 PŘINESE ŘADU NOVINEK

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky – FOR ELECTRON 2013 se bude konat 19. – 21. listopadu 2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Souběžně s ním se budou konat veletrhy FOR ELECTRON MOTION – 1. veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury, FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 2. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky.

Minulý ročník veletrhu FOR ELECTRON a premiéra veletrhů FOR ENERGO a FOR AUTOMATION v roce 2012 potvrdily, že obory elektrotechniky, energetiky a automatizace mají v Praze své místo. Veletrhy navštívilo 16 842 návštěvníků, kteří měli možnost zhlédnout novinky a produkty 326 vystavujících firem z 10 zemí světa. 

Vzhledem k přesunutí termínu dalšího ročníku na listopad budou mít vystavující společnosti dostatek času na přípravu a veletrhy tak budou místem, kde představí své novinky a trendy z oboru. Pozitivní je také zachování cenové politiky a dalších výhod pro vystavující firmy. První uzávěrka přihlášek, kdy vystavovatelé mohou využít zvýhodněných cenových podmínek, je 30. 4. 2013. Samozřejmostí zůstává libovolný počet vstupenek na veletrh pro vystavovatele zdarma a to jak v tištěné, tak i elektronické podobě nebo možnost konzultace umístění expozice.

Novinkou pro rok 2013 je specializovaný veletrh na téma elektromobility – FOR ELECTRON MOTION a mezinárodní odborný veletrh technického zařízení služeb – VODA – KLIMA – VYTÁPĚNÍ. Veletrh FOR ELECTRON MOTION nabídne jedinečnou přehlídku elektrických, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury. Návštěvníky čekají testovací jízdy s elektromobily a hybridy, představení technologií a vizí budoucnosti v ekologické dopravě, doprovodný program za účasti odborníků z oblasti elektromobility a také praktické zkušenosti s provozem elektromobilů.

Další novinkou je provoz nově vybudovaných hal 3 a 4 o celkové ploše 8 200 m2, který byl zahájen 12. 10. 2012. V současné době se jedná o nejmodernější veletržní prostory v Praze.
Haly jsou vybaveny moderním plynovým vytápěním s cirkulací teplého vzduchu, normovaným osvětlením a nejmodernějšími prvky protipožární ochrany. Nosné ocelové rámy jsou dimenzovány na přetížení až 100 kg na 1 metr délky a umožnují tak bezproblémové zavěšování různých konstrukcí podle potřeb vystavovatelů. Obě haly jsou propojeny vstupní halou o rozloze 1 600 m2, kde bude umístěno zázemí potřebné pro konání veletržních, sportovních, kulturních i společenských akcí.

Veletrhy budou podpořeny mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí. Záštitu nad veletrhem převzali opět Ministerstvo průmyslu a obchodu nebo Svaz průmyslu a dopravy České republiky.

V současné době jsou na veletrhu již přihlášeny firmy jako Pražská energetika, Kopos Kolín, Helukabel CZ, Distrelec Gesellschaft, Starmans electronics, Dinel, Thonauer, Kardex a řada dalších. Pečlivě je také připravován doprovodný program souběžných veletrhů ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery. Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

Jednotlivé veletrhy budou podpořeny mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí, což zahrnuje intenzivnější propagaci v okolních státech.

V tuto chvíli je již možné se na veletrh přihlásit. Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhů: www.electroncz.czwww.forenergo.czwww.forautomation.cz  a www.forelectronmotion.cz.

Více informací naleznete také na www.abf.cz

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: electron@abf.cz

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.