Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

29. dubna 2014, Autor: Redakce
Konference a výstavy

VELETRH FOR ENERGO 2014 PŘINESE ŘADU NOVINEK

Veletrh FOR ENERGO přichází se zcela novým konceptem, dlouhodobou vizí a zásadní změnou. Po konzultaci s předními zástupci z oboru energetiky a elektrotechniky organizátoři připravili zcela nový koncept orientovaný na vytvoření mezinárodního veletrhu energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizace – FOR ENERGO 2014. Letošní ročník se bude opět konat na podzim v termínu 18. – 20. listopadu 2014 v PVA EXPO PRAHA Letňany, ale příští ročník se již bude konat na jaře v rámci souboru jarních průmyslových veletrhů v Praze.

Generálním partnerem skupina ČEZ

Generálním partnerem veletrhu se stala jedna z nejvýznamnějších energetických společností v ČR – skupina ČEZ. Tato skutečnost potvrzuje, že energetika má jednoznačně své místo v hlavním městě Praha a že veletrh i nadále zůstává jedním z důležitých marketingových nástrojů pro prezentaci novinek a trendů daného odvětví.

Dalším důležitým partnerem veletrhu je Českomoravská elektrotechnická asociace, která také udělila projektu záštitu. Mezi její členy patří řada významných průmyslových firem.

 

ENERGO SUMMIT přinese aktuální témata z energetiky


V rámci veletrhu bude probíhat ENERGO SUMMIT s mezinárodní účastí řečníků. Jeho plánovaná témata jsou např. energetický mix ČR dnes a v budoucnosti, spolupráce energetických společností v rámci EU, reforma energetického trhu v EU a dopady pro ČR, trendy evropské energetiky či výhled SVĚTOVÉ energetiky v porovnání s energetickou koncepcí EU. Podmínky pro případnou spolupráci v rámci summitu naleznou zájemci na webových stránkách veletrhu.

 

Cenová politika veletrhu

Velmi vstřícná je cenová politika organizátora, společnosti ABF, kdy lze objednat krytou výstavní plochu již od 1 600 Kč/m2. První uzávěrka přihlášek, kdy vystavovatelé mohou využít zvýhodněných cenových podmínek, je 30. 4. 2014. Samozřejmostí zůstává libovolný počet vstupenek na veletrh pro vystavovatele zdarma a to jak v tištěné, tak i elektronické podobě nebo možnost konzultace umístění expozice.

 

PVA EXPO PRAHA – nejmodernější veletržní prostory v Praze

Za poslední 2 roky prošel výstavní areál PVA EXPO PRAHA řadou změn. Tou nejvýznamnější bylo bezesporu vybudování nových hal 3 a 4 o celkové ploše 8 200 m2, které jsou vybaveny moderním plynovým vytápěním s cirkulací teplého vzduchu, normovaným osvětlením a nejmodernějšími prvky protipožární ochrany. Nosné ocelové rámy jsou dimenzovány na přetížení až 100 kg na 1 metr délky a umožnují tak bezproblémové zavěšování různých konstrukcí podle potřeb vystavovatelů. Obě haly jsou propojeny vstupní halou o rozloze 1 600 m2, kde bude umístěno zázemí potřebné pro konání veletržních, sportovních, kulturních i společenských akcí.

 

Mediální podpora veletrhu a doprovodný program

Veletrh bude podpořen mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Pečlivě je také připravován doprovodný program souběžných veletrhů ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery. Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

 

V tuto chvíli je již možné se na veletrh přihlásit. Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhu: www.forenergo.cz.

Více informací naleznete také na www.abf.cz

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: prumysl@abf.cz

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.