Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

1. srpna 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Akumulační vytápění s Pražskou energetikou se vyplatí

Pražská energetika, a. s., nabízí v rámci svého programu „Akumulační vytápění s PRE“ zvýhodněné ceny akumulačních kamen vysoké kvality a technické úrovně. Zájemci o akumulační kamna mohou navštívit Poradenské a informační středisko PRE, kde jsou akumulační kamna vystavena a poradci jim ochotně doporučí vhodný typ a předběžný výkon.

Zákazník by měl věnovat pozornost volbě správného výkonu resp. příkonu kamen. Důležitým parametrem pro správnou volbu
jsou tepelné ztráty místnosti. Pražská energetika připravila na svých internetových stránkách http://poradenstvi.pre.cz/kamna/ výpočtový program, který umožňuje kvalifikovaný výpočet tepelných ztrát objektu či místnosti. Součástí tohoto programu je i finální návrh topného výkonu a to nejen akumulačních kamen, ale i přímotopného topení.
Elektřina patří mezi nejušlechtilejší formy energie. Hlavními výhodami elektrického vytápění je čistý a bezpečný provoz, snadná regulace, přesné měření spotřeby a jednodušší a snazší přívod a rozvod energie. Akumulační kamna, která Pražská energetika nabízí, navíc splňují nejpřísnější parametry jak technické úrovně tak vzhledu a velikosti.
Mezi ekonomické způsoby vytápění bezesporu vytápění objektů akumulačním způsobem patří. Dobře navržené elektrické akumulační vytápění konkuruje již dnes tolik diskutovanému vytápění zemním plynem. Akumulační způsoby vytápění využívají elektřinu k výrobě tepla (tzv. akumulaci) v době, kdy se vyrábí za nižší náklady (v nočních hodinách) a uvolňují teplo tehdy, kdy je po ní největší poptávka a je tedy nejdražší (přes den).
Akumulační kamna prodělala v posledních letech podstatné změny k lepšímu a to hlavně v izolačních materiálech, akumulační vyzdívce, použitých ventilátorech a v neposlední řadě i regulaci. Vytápění akumulačními kamny je vhodné zejména do bytových jednotek a menších provozoven. Rozměry značkových akumulačních kamen se výrazně zmenšily a akumulační kamna lze dnes bez problémů umístit do nejmodernějších interiérů.
Pro domácnosti využívající elektrické akumulační vytápění je nejvýhodnější dvoutarifová sazba D26 s operativním řízením doby platnosti nízkého tarifu po dobu 8 hodin.

Podrobnější informace vám poskytnou pracovníci Poradenského a informačního střediska PRE (PIS) v Praze 10, Na Hroudě 1492/4.

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.