Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

11. října 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Energetické využití slámy a stébelnaté fytomasy

Využití půdy pro pěstování energetických a průmyslových plodin významně přispívá k řešení současného a především očekávaného přebytku orné půdy po vstupu do EU. V našich podmínkách může být významným přínosem ke zlepšení ekonomiky a stability zemědělského podniku, podpoře zaměstnanosti a příjmů obyvatel venkova. Racionální formy průmyslového a energetického využití biomasy rovněž významně přispívají potřebám zachování tradiční multifunkční venkovské krajiny a ochraně složek životního prostředí.
Nemáte potřebné oprávnění pro čtení tohoto článku.
Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.