Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

19. srpna 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Kamnový salón

Již podruhé vás vítáme v našem salónu, kde vám představujeme nejrůznější zařízení určená pro vytápění. V minulém čísle jsme vám představili několik desítek krbů a dnes se můžete těšit na přehlídku kamen.
Je velice zajímavé, že i přes neustálý technický vývoj a změny v životním stylu i stylu našeho bydlení, mají kamna stále své nezastupitelné místo. Setkáme se s nimi v horské chatě, rodinném domku i panelovém bytě. Mají nejrůznější tvary, barvy a použitému materiálu se také meze nekladou.
Věříme, že i vám se některá z nabízených kamen zalíbí a zpestříte jimi interiér svého bytu či domu.
Ceny vyobrazených kamen jsou orientační a včetně DPH.

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.