Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

5. června 2008, Autor: varner
Nezařazené články

NELUMBO – automatické kotle na dřevo a pelety

Automatický kotel na zplynování dřeva – BMK
Automatický kotel znamená – automatické zapalovaní/vypínání kotle, pryč jsou časy, kdy jste museli zapalovat kotel sirkami, kdy kouřil, kdy jste museli neustále vynášet popel. S automatickým zplynovacím kotlem BMK je toto vše minulostí. Jednoduše naložte Váš kotel dřívím a o vše ostatní se už postará kotel sám. Ideální je kombinovat jej s akumulačním zásobníkem. Žijeme v 21. století, kdy je plyn stále dražší (za chvíli nebude!), elektřina roste skokovým tempem (a ty věčné výpadky!), tak proč nevyužívat přirozené palivo, kterým je dřevo, navíc nezatěžujete životní prostředí emisemi a chráníte ovzduší pro další generace. Kdy bychom měli začít, když ne teď, i zítra je již pozdě. Nabízíme Vám kvalitní, automatický kotel, který ve všech směrech předčí Vaše očekávání!


Kotel na dřevo BIOSTAR – kotel nové generace
Automatický kotel na dřevěné pelety. Dřevěné pelety umožňují automatický provoz kotle. Jednou nebo dvakrát ročně přijede auto s peletami, nasype je do zásobníku a to je vše co je nutné udělat. Kotel BIOSTAR sám automaticky dávkuje palivo, automaticky se zapne a opět vypne. Jednou za měsíc je nutné vynést popel, které slouží jako výborné hnojivo. Vynést popel je lehké, popelová vana je na kolečkách a tak ji lehce přemístí i křehká žena, bez toho aniž by se zašpinila. Takže kotel BIOSTAR je vhodnou alternativou všude tam, kde není dříví, ale kde chcete využívat dřevo ke spalování, má zájem šetřit životní prostředí a své okolí, účinnost spalování přes 95 %. Klienti, kteří se rozhodují do budoucnosti – používají BIOSTAR, kotel těchto parametrů je nejlepší na trhu v EU.


Kamna na PELETY
Chcete za dlouhých zimních večerů sledovat plápolající oheň, ale bojíte se používat krb, protože je sním spousta práce, protože kouří do místnosti, protože musíte vyhazovat nedohořelá polena, nebaví Vás neustále řezat kusy dřeva na požadovanou délku? Pokud odpovídáte alespoň na jedinou otázku ano, pak zaměřte svou pozornost na tento typ kamen!Nabízíme Vám peletková kamna – dodají stejnou atmosféru Vašemu domu jako krb, jsou reprezentativní, nepráší do místnosti, automaticky se zapálí a vypnou. Můžete nastavit až 70 hodinový non-stop provoz (celých 70 hodin automaticky regulovaného hoření Vás bude stát cca 120 Kč!!). Popel vynášíte jednou za 14 dní. Účinnost spalování přes 95 %. Životnost 15 – 18 let. Už žádné kompromisy – volte moderní, elegantní a k životnímu prostředí šetrný přístroj - kamna SOLIDA jsou pro Vás tím co potřebujete. Vytopí až 400 m3. Topení peletami je již nyní výhodnější než topení plynem nebo elektřinou.


Kotle na dřevo BIOLIGHT
Jedná se o klasické kotle na dřevo, ale přece mají jednu výhodu, oproti konkurenci nebude muset za 3 roky kotel svařovat z důvodu jeho poškození nebo prorezavění. Naše kotle jsou robustní, z kvalitní ocele, od nás nekupujete pouze výrobek, ale hlavně kupujete kvalitu. Nabízíme kvalitu a současně produkt, který je šetrný k životnímu prostředí. Jestli hledáte kompromis, tak u nás jej nenajdete, možná, že zaplatíte o pár tisíc korun víc, ale máte jistotu, že nebudete muset dát desítky tisíc korun do pozdějších oprav nebo nákupu nového kotle. Pokud jste se už jednou spálili s výběrem kotle, pak víte o čem píšeme. Proto volte náš kvalitní kotel BIOLIGHT a budete spokojeni, protože za svoje peníze dostáváte skutečnou protihodnotu bez kompromisů!!
Pro naši společnost je důležitá ochrana přírody. Víme, že se musíme rozhodnout, zda pro svoje potomky chceme záplavy, krupobití, větrné smrště, tropická vedra nebo vyrovnané počasí, kdy v létě je opravdu léto a v zimě skutečná zima - se vším co známe z Ladových pohlednic! Věříme, že každý z nás chce žít v příjemném a klidném prostředí, kde lze plánovat šťastnou budoucnost, vyhledáváme místa se zelení, čistou tekoucí vodou, která uklidňuje. Ale pokud nejprve my sami začneme měnit naše návyky, když se pokusíme snižovat energetickou spotřebu a využívat obnovitelné zdroje, tak se nám naše představy mohou vyplnit. Nyní nastal čas, protože, kdo má oči vidí. Vidí jak se mění příroda a počasí, jak jsme vlivem klimatických změn zranitelní – nastal čas pomoc přírodě. Naše společnost připravila produkty využívající sluneční energie, jediné energie, která dopadá na zem zadarmo, kterou Vám nikdo nebude zdražovat a kterou lze i v našich zeměpisných šířkách snadno využívat.

Solární systém na ohřev TUV
Máme pro Vás systémy pro 3 až 12 členné domácnosti na ohřev teplé vody. Nabízíme systémy na ohřev teplé vody pro panelové domy (proč by lidé v panelových domech měli být bez teplé vody, když vypadne proud nebo když se poškodí teplovody? Dnes to už není nutné!!!). Při ohřevu teplé vody sluncem máte vždy naakumulováno dostatečné množství teplé vodu a to i na několik dní. Proč ohřívat vodu plynem, uhlím, když ji můžete snadno a zdarma ohřát sluncem. Od státu získáte dotaci ve výši 30 % z pořizovacích nákladů. Máme pro Vás zajištěno zajímavé financování. Žijeme v roce 2004 v čase velkých změn, tak proč ohřívat vodu způsobem, který byl normální před 50 lety?


Ukázka výše úvěru a měsíčních splátek:

Začněme si zvyšovat svůj životní komfort,  počítat, chránit životní prostředí a další generace. Životnost našich systémů je až 30 let. Provozní náklady cca 200 Kč ročně! Tak proč ještě otálet s neefektivním a drahým ohříváním teplé vody fosilními palivy, každý den je zbytečně drahý! Zavolejte nám – uděláme pro Vás individuální nabídku!

Dotace
Na kotle na dřevěné pelety získáte dotaci 30 %, maximálně 50.000 Kč z pořizovací ceny. Na solární systém pro ohřev TUV získáte dotaci 30 % , maximálně 50.000 Kč z pořizovací ceny. Na solární systém pro ohřev TUV a vytápění domu získáte dotaci 50 %, maximálně 100.000 Kč z pořizovací ceny. S vyřizováním dotace našim klientům zdarma pomáháme!

Financování
Navrhneme Vám optimální financování. Naše splátky nebudou vyšší než Vaše zálohy na teplou vodu nebo vytápění (které musíte platit po celý život!). Pokud jsme Vás přesvědčili budeme rádi, když nám zavoláte a vyžádáte si nabídku. Pokud potřebujete další informace pro Vaše rozhodnutí, kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme další parametry. Pokud o naše produkty zájem nemáte, ale přesto jste se zamysleli nad stavem životního prostředí pak jsme rádi, že jsme zaseli ono pověstné semínko… Naše společnost je tu pro Vás, chceme, aby jste z našich systémů měli radost, byli jste spokojeni a abychom společnými silami pomohli našemu životnímu prostředí, protože to za nás nikdo neudělá. To, že je skutečně nejvyšší čas, vidíme okolo sebe!

Dodavatel pro ČR:
NELUMBO spol. s r.o., Chomutov,
tel.: 603-856456, 603-284369,
474 -651220,
fax: 474 -652327
e-mail:
nelumbo@nelumbo.cz
www.nelumbo.cz

 

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.