Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

30. září 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Nenecháme vás spadnout

Někteří z vás toto motto dobře znají. Především ti, kteří se setkávají s pracemi ve výškách a nad volnou hloubkou. Spoluprací s firmou HAK CS, spol. s r.o. se vám stále otevírají nové a nové možnosti ve vybavení pracovníků osobními ochrannými prostředky proti pádům z výšky. Naše firma je výhradním zástupcem francouzské firmy PROTECTA International a funguje v České a Slovenské republice již od roku 1991.

Motto: Nejenom prodej, ale i komplexní péče o zákazníka.

Dobře víme, že si naši zákazníci nejvíce cenní komplexní péče a proto vedle prodeje uceleného sortimentu špičkových výrobků, poskytujeme také zákazníkovi základní a opakovací školení, pravidelný servis a revizi a samozřejmě i poradenskou činnost.
V současné době, kdy naše republika usiluje o vstup do Evropské unie, je důležité, aby všechny výrobky splňovaly požadavky evropských směrnic a harmonizovaných evropských norem. Všechny naše výrobky tyto požadavky splňují a proto nesou označení CE.
Stručně bych Vám chtěla představit technologii firmy PROTECTA International, která spojuje tradici a inovaci. PROTECTA stále zdokonaluje nejen výrobu, ale i použitý materiál. Nyní Vám zdůrazním hlavní výhody:

Jedním z nejčastěji používaných postrojů, který využívá i většina našich energetických firem, je postroj ENERGETIK. Tento postroj nabízí optimální komfort a zaručuje vysokou bezpečnost při práci. Je nastavitelný na jakoukoliv postavu, má rychloupínací spony, elastické ramenní popruhy a ergonomicky tvarovanou bederní opěrku. U tohoto postroje máte možnost polohování bočních úchytných ok u břišního popruhu a dále možnost polohování v hrudní části pomocí textilních poutek.

Dalším nezbytným prostředkem je polohovací bezpečnostní pás s bederní opěrkou , který byl zkonstruován pro práce ve výškách, na sloupech, případně pro práce na jiných výškových konstrukcích. Používá se společně s pracovním polohovacím prostředkem MANUSTOP tak, aby byl pracovník zajištěn proti pádu a měl zároveň volné ruce. MANUSTOP je prostředkem, který doplňuje vybavení pracovníka při práci ve výškách a který se skládá z 2 metry dlouhého lana o průměru 14 mm a z čelisťového nastavovače délky lana, vyrobeného ze speciální, vysoce odolné oceli. Lano je na jednom konci zapletené do hrušky a na druhém konci do oka s karabinou AJ565, popř. AJ501 nebo AJ514. Nastavovač je tvořen svorným systémem dvou brzdících ozubených čelistí, které způsobují jeho zaseknutí na laně. Čím větší je zatížení, tím víc se nastavovač na laně svírá.
Samozřejmě jsou nezbytné i další prostředky jako tlumič pádu SANCHOC, zatahovací zachycovač pádu JRG a spousta jiných.

V poslední době je na našem trhu také zájem o elektroizolační žebříky. Jedná se o celoplastové žebříky, bez použití kovů v jejich konstrukci, takže vedle elektroizolačních vlastností mají i nízkou hmotnost. V současnosti se těmito celoplastovými žebříky vybavuje společnost Jihomoravská energetika, a.s., která jimi celoplošně nahrazuje své stávající vybavení žebříky z jiných matriálů.
 

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.