Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

29. srpna 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Novinky v produkci otopných těles ISAN

Novinky v produkci otopných těles ISAN společnosti Amtex Radiátory

Blíží se tradiční vrchol topenářské sezóny a s ním největší domácí odborný veletrh Aqua-Therm Praha. Mezi vystavovatele se stejně jako v loňském roce zařadila i naše společnost, která bude své výrobky prezentovat v hale L stánek č. 461.
Prodejní sortiment otopných těles ISAN společnosti AMTEX Radiátory byl v letošním roce v důsledku zvýšeného zájmu ze strany zákazníků výrazně rozšířen.
Investice do špičkové výrobní technologie, která nám nyní umožňuje produkovat mimo jiné i odporově svařované radiátory tzv. trubka na trubku, otevřela cestu hned pro několik nových modelových řad designových těles ISAN.
Jedná se v prvé řadě o odborné veřejnosti dostatečně známé typy klasického spojení, reprezentované modely ARUBA a IKARIA na které navazují modely ARUBA DOUBLE a IKARIA DOUBLE. Uvedené typy jsou variací na současný sortiment trubkových otopných těles. Zásadní rozdíl spočívá v použitém materiálu, kde byl pro sběrnice zvolen průměr topné trubky 28 mm, pro horizontální respektive vertikální topná žebra průměr 22 mm a samozřejmě v tepelných parametrech radiátorů, které se zdvojením u těles DOUBLE výrazně zlepšily, což je krok, který je náhle staví na úroveň obvyklých deskových či lamelových těles.

KANDAVU ŠIKMINA ARUBA IKARIA DOUBLE

Modely ANTIKA a ANTIKA ELIPSE jsou radiátory nové generace. Jejich úkolem již není dříve jednostranně prosazovaná tendence plnit jedinou funkci, totiž, být součástí technického vybavení budovy. Dnes platí, že otopné těleso je architektonickým prvkem a plnohodnotnou součástí interiéru, což tato dvě masivní tělesa absolutně splňují v kombinaci s výbornými tepelnými parametry, tedy hodnotami zajímavými nejen pro konečného zákazníka, ale i pro naše partnery v oboru.

ANTIKA ANTIKA ELIPSE

Z fotografií vyplývá, že se jedná o dva tvarově téměř shodné modely k jejichž vytvoření byly použity ocelové profily 70x11 mm ve dvou základních tvarech a sběrnice s topnou trubkou o průměru 28 mm.
Absolutní novinkou je ovšem na trhu bezkonkurenční nabídka pro náročného zákazníka, radiátor na míru dle vlastního přání klienta.
Zákazník, který dnes stále častěji vyhledává originální řešení ve snaze vytvořit si domov odrážející jeho vlastní představy o bydlení již nemusí být noční můrou projektantů a instalatérů. Radiátory je možné upravit z hlediska rozměrů, tvaru, připojení i barvy a v provedení šikmina jsou modelem vhodným například do podkroví.
Své dotazy máte možnost volat na bezplatnou telefonní linku 800 900 505, nebo napsat na e-mailovou adresu sales@amtexradiatory.cz
Veškeré
technické podklady včetně cen naleznete také na internetových stránkách www.isan.cz

 

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.