Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

20. srpna 2008, Autor: varner
Nezařazené články

PRE nabízí výpočtový program

Chcete si ověřit tepelněizolační vlastnosti vašeho domu nebo bytu?

Pražská energetika, a. s., nabízí na svých internetových stránkách www.poradenstvi.pre.cz/kamna výpočtový program na určení tepelných ztrát objektu. Program je určený široké veřejnosti a formou svého zpracování je ideální pro amatérské, ale i téměř profesionální využití.

Jsou-li k dispozici technické údaje o jednotlivých stavebních konstrukcích objektu, zadává uživatel tyto údaje do předvyplněného dotazníku, který automaticky dopočítává tepelné propustnosti jednotlivých stavebních konstrukcí.
Nemá-li uživatel potřebné konkrétní informace o stavebních konstrukcích objektu, může využít nabídky programu a zadávat pouze orientační rok výstavby (pro činžovní domy) a program automaticky zvolí skladbu stavebních konstrukcí v té době obvyklou, které přiřadí správné hodnoty tepelných propustností.
Pomocí tohoto programu si zájemce jednoduše, rychle a zdarma zjistí velmi přesný odhad tepelné ztráty svého bytu nebo domu a může se začít zajímat o topný zdroj a jeho potřebný výkon. Součástí tohoto programu je i automatický návrh potřebného příkonu (výkonu) např. elektrokotle nebo akumulačních kamen a dokonce i nabídka zcela konkrétního typu akumulačních kamen za velmi výhodné ceny zajištěné Pražskou energetikou, a. s.

Poradenské a informační
středisko PRE
Na Hroudě 1492/4,
100 05 Praha 10
otevřeno: Po – Čt 8.00 – 18.00
tel. 26705 3157, 26705 3159
poradenstvi.pre.cz

 

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.