Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

29. srpna 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Přímotopné panely NOBO

Norská firma NOBO Electro AS představuje špičku v oblasti vývoje a výroby přímotopných panelů a regulace spotřeby energie. Široký sortiment výrobků NOBO nabízí nejen cenově dostupné přímotopné vytápění chat a chalup, ale v kombinaci s podlahovým topením a krbovými kamny nabízí řešení vytápění klasických rodinných domů, škol a kanceláří. Bezdrátový systém přenosu signálů z řídící jednotky Orion pro jednotlivé panely a možnost ovládání spotřebičů pomocí telefonního přístroje nabízí komfort, jednoduchou montáž a snadné ovládání. Tříletá záruka na panely a regulaci dodává jistotu, že systém je prověřen tvrdými podmínkami severu a dokáže si poradit i s mírnějším klimatem v naší zemi. Současná cenová politika státu v oblasti energií nabízí cenově dostupné hodinové tarify a stálé měsíční platby.

Akumulační panel NOBO "R"

NOBO Safir - skleněný panel


Výhody akumulačního panelu:

- Cenově výhodná přímotopná sazba - 20hod. za 1Kč
- Snadná montáž a připojení k síti
- Jednoduchá údržba a bezpečný provoz
- Příjemný severský design
- Možnost centrálního ovládání z řídící jednotky Orion EC 512

Řídící jednotka Orion EC 512

NOBO Safir - zrcadlo NOBO Gallaxy

Firma Pragonor nabízí:

- bezplatný konzultační servis
- bezplatný návrh realizace
- montáž a dopravu
- servis záruční i pozáruční

Prodej a montáž zajišťuje:

PRAGONOR spol. s r.o.,
Mánesova 53, 120 65 Praha 2 - Vinohrady
tel./fax: 222 250 131
tel.: 222 250 175
email:
internet: www.pragonor.cz, www.nobo.cz

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.