Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

28. května 2008, Autor: varner
Nezařazené články

SHK BRNO 2005

Stavte na informacích!

Kdo v letošním dubnu navštívil Stavební veletrhy Brno 2004, respektive kdo se nechal inspirovat výstavními prostory SHK BRNO, prožil možná horké srpnové dny relativně příjemně. Další ročník tohoto veletrhu je předznamenán širším záběrem jednotlivých oborů nomenklatury. Kromě neustále populární oblasti sanitární technologie a vybavení posilujeme také tepelně regulační technologie zahrnující klimatizaci a nízkoenergetické vytápění včetně dopravní techniky budov.

Veletržní komplex Stavebních veletrhů Brno 2004 (kromě SHK BRNO to byly také veletrhy IBF, URBIS, ELEKTRO a ENVIBRNO) přilákal celkem 94 502 návštěvníků z 42 zemí. 41% z nich navštívilo samotný veletrh SHK BRNO; více jak polovinu tvořila odborná veřejnost. Zájem vystavovatelů o firemní prezentaci na brněnském výstavišti je každoročně velký. V letošním roce se na celkové obsazené ploše 57 301 m2 představilo 1 507 firem z 23 zemí. Veletrhu SHK BRNO se zúčastnilo 194 z nich (celkem z 10 zemí). Většina vystavovatelů využívá Stavební veletrhy Brno nejen k prezentaci vlastní značky a předvedení novinek (ty mohou každý rok získat ocenění Zlatá medaile), ale i k navázání nových kontaktů a jako místo kontraktačních jednání. Celá řada firem je již několik let věrná právě Stavebním veletrhům Brno a na výstaviště se opakovaně vrací. Spokojenost s letošním ročníkem vyjádřilo v průzkumu téměř 70% vystavovatelů.

Co můžeme očekávat v příštím roce?
Stavební veletrhy Brno 2005 jsou ve fázi příprav, ale již teď mají v pomyslném kalendáři BVV rezervovány dny 19. až 23. dubna. Připravovaná koncepce sleduje několik let trvající trend ve stavebním průmyslu - postupný nárůst stavební produkce. Podle dostupných prognóz čeká tento obor dlouhodobě perspektivní budoucnost především v bytové výstavbě a dopravním stavitelství. Právě tyto dvě oblasti budou v roce 2005 společným tématem Stavebních veletrhů Brno. Hlavní motto komunikační kampaně: Stavte na informacích! jenom potvrzuje pozici veletrhu jako partnera vystavovatelů pro komunikaci a hledání a navazování nových kontaktů.
V příštím roce se v Brně pod jednou značkou Stavebních veletrhů Brno představí 4 projekty: Mezinárodní stavební veletrh IBF, který oslaví 10. výročí své existence, dále 6. mezinárodní veletrh technických zařízení budov SHK BRNO, Fórum investičních příležitostí a veletrh Technologií pro města a obce pod společným názvem URBIS a v neposlední řadě loňský nováček ELEKTRO, tentokrát s pozměněným podtitulem – mezinárodní veletrh osvětlovací techniky, elektroinstalací a systémové integrace budov. Vedle hlavního tématu sledují jednotlivé veletrhy každý rok i témata dílčí. SHK BRNO 2005 představí nízkoenergetické systémy větrání a vytápění a dopravní techniku v budovách. S veletrhem IBF jej v příštím roce úzce spojí speciál bazény, koupaliště, aquaparky.
Rok 2004 pomyslně završil jednu etapu v historii Stavebních veletrhů Brno: letošní ročník byl svědkem rozšíření Evropské unie, které se výrazně odráží i ve stavebním oboru. Příští rok už by měl poskytnout konkrétnější představu o tom, co vlastně vstup do EU pro české stavebnictví znamená a jak ovlivní jeho další vývoj. Stavební veletrhy Brno jsou zkrátka tím správným místem pro všechny, kteří chtějí zůstat ve hře!

Více na www.bvv.cz/shk

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.