Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

27. srpna 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Topné systémy EVO

Naše radiátory EVO vám budou poskytovat dlouhé roky bezstarostnou, tepelnou pohodu a nízké náklady na vytápění.

Komfortní topný systém EVO plně splňuje současné nároky na vytápění, tj. nízká spotřeba při výhodném nízkém tarifu pro celou domácnost či firmu, 100% využití energie, vysoká kvalita se záruční dobou 15 let a životností min. 50 let. Vyniká zde rychlá a jednoduchá montáž, provoz bez údržby, elegantní design, bezprašné a nehlučné vytápění v podobě čistého sálavého tepla, vhodné zvláště pro alergiky a malé děti.

Radiátory topí v dvou-tarifových (tzv. přímotopných) sazbách s operativním řízením doby platnosti nízkého tarifu po dobu 20 hodin (D 45, D 46, C 45, C 46). Výhoda tohoto druhu topení tkví v překlenutí jednohodinových výpadků v době platnosti vysokého tarifu a v získání levné energie nejenom pro vytápění, ale i pro celou domácnost.
Jistě Vás bude zajímat výše nákladů na pořízení radiátorů do Vašeho rodinného domu a také průměrná výše ročních nákladů na spotřebu el. energie za vytápění. Pokud máte o tyto informace zájem, kontaktujte prosím naší bezplatnou zákaznickou linku 800 900 606 a my si od Vás vyžádáme informace o objektu. Do jednoho týdne Vám zašleme kalkulaci radiátorů EVO na Váš dům, či byt a to i s výpočtem předběžné, průměrné roční spotřeby el. energie. Tato služba, kterou Vám nabízíme je bezplatná a nezávazná.


Uplatnění:
- rodinné domy, rekreační budovy
- sociální, zdravotní, školská a hotelová zařízení
- historické budovy, kulturní zařízení a veřejné budovy
- kanceláře, provozovny, průmyslové a skladovací haly
- půdní vestavby
- vlhké objekty

 • 15 let záruka
 • nízká spotřeba
 • provoz bez údržby
 • 100% využití energie
 • naprosto čistý provoz
 • vhodné pro alergiky a malé děti
 • rovnoměrná teplota v místnosti
 • zabraňuje tvoření plísní
 • vynikající vysoušecí schopnosti
 • široký sortiment regulace
 • jednoduchá a rychlá montáž
 • vysoká škála v rozměrech

  Tradiční kamna na uhlí resp. olej Evo Plošné akumulační vytápění

   

   

   

  Kontakt:
  G-A-B,s.r.o. Topné systémy EVO
  Nerudova 63/16, 430 01 Chomutov
  Zákaznická linka: 800 900 606
  mob: 608 983 562
  fax: 474 686 800, e-mail:
  www.topeni.cz, www.evo.cz


 • Sdílet

  Komentáře

  Najdete nás na Facebooku
  Odběr novinek
  Server CESKAENERGETIKA.cz
  Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
  Důležité odkazy
  Spolupracujeme
  Najdete nás také na
  Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.