Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

10. září 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Vermax spol. s r.o.

Aerosolové čištění a konzervace energetických zařízení i za provozu

Využití této metody se týká všech podniků, ve kterých se vyskytují elektrická zařízení a kterým záleží na tom, aby jejich provoz nebyl narušen či úplně zastaven nežádoucími okolnostmi a aby nedocházelo ke zbytečnému navyšování nákladů na údržbu z důvodů havarií.
Naše společnost VERMAX spol. s r.o. tuto technologii provádí již osmým rokem ve více jak 600 firmách na celém území České republiky.
Principem této technologie není pneumatické čištění, ale tlakový aerosol ze speciálních směsí, které jsou do znečištěného prostoru bezvzduchově nastřikovány.
Touto metodou lze bezproblémově čistit všechny druhy el. zařízení za provozu do 660V (rozvaděče, elektronika, elektromotory, atd.). U VN soustavy je nutné po dobu čištění krátkodobě vypnout přívod.
Velkou výhodou naší technologie je, že při vlastním čištění probíhá zároveň konzervace proti vlhkosti. Následně po provedeném nástřiku se stává povrch ošetřeného energetického zařízení celkově čistým, se schopností odpuzovat veškeré nečistoty a vlhokost, což je pro bezporuchový a bezpečný provoz těchto zařízení nezbytně nutné.
Další výhody této technologie spočívají v navýšení izolačního stavu a účinné antistatické ochraně. Nezanedbatelnou součástí této technologie je i to, že při aplikaci dochází k částečnému rozpuštění zoxidovaných nánosů kovů na kontaktech a vešketých kovových částech bez vytvoření jakéhokoliv mastného filmu na ošetřeném zařízení.
Současně se zvyšováním účinnosti nabízené technologie se společnost trvale ve značné míře zabývá i ochranou životního prostředí spočívající v individuálních přístupech k zákazníkům a jejich problematice, kdy jsou v mnohých případech aplikovány pouze biologicky odbouratelné kapaliny, či kapaliny s minimálními dopady na přírodu.

  • dokonalá údržba zařízení šetří Váš čas i peníze
  • 8 let zkušeností ze všech oblastí průmyslové výroby
  • první česká společnost s vlastní technologií
  • urychlené obnovení provozu se sníženými náklady
  • likvidace následků havárií (povodní a požárů)

Na spolupráci se těší:

Ing. Rudolf Andrš,
autorizovaná osoba k nakládání s chemickými látkami
Vladimír Vejr,
jednatel společnosti

VERMAX spol. s r.o.
Skladištní oblast 848, 500 03 Hradec Králové 3

Informace:
telefon/fax: 495 546 184
telefon: 495 407 128
mobil: 728 075 206 nebo 606 306 192
e-mail:
http://www.vermax.cz

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.