Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

29. července 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Vytápět moderně = vytápět úsporně

Komfortní topný systém EVO plně splňuje současné nároky na vytápění, vyniká nízkou spotřebou při výhodném nízkém tarifu pro celou domácnost či firmu, 100% využitím energie, vysokou kvalitou se záruční dobou 10 let a životností min. 50 let.

Vyniká zde rychlá a jednoduchá montáž, provoz bez údržby, elegantní design, bezprašné a nehlučné vytápění v podobě čistého sálavého tepla, vhodné zvláště pro alergiky a malé děti.

Naše radiátory mají široké uplatnění:

  • rodinné domy
  • sociální, zdravotní a školská zařízení – naprosto čistý provoz bez spalování usazeného prachu (povrchová teplota max. 70°C)
  • hotely – široký sortiment regulace, vhodné do koupelen (krytí IP X2 zóna 3)
  • historické budovy, kulturní zařízení a veřejné budovy – rovnoměrná teplota, nevíří prach, jednoduchá montáž bez viditelných a složitých rozvodů, prakticky žádné zásahy do zdiva a konstrukcí budov
  • kanceláře, provozovny – zabírá malý prostor – tloušťka pouhých 8 cm
  • půdní vestavby – vysoká škála v rozměrech – výška 61 cm, nebo pouhých 32 cm, nízká hmotnost
    průmyslové a skladovací haly – vysoký topný výkon
  • vlhké objekty a domy po záplavách – bez problémů dokáže udržet konstantní teplotu, tím zabraňuje tvoření plísní a má vynikající vysoušecí schopnosti

Instalace v kuchyni – pevné připojení na zeď, výška radiátoru 61 cm, tloušťka 8 cm

Doporučujeme dvoutarifové (přímotopné) sazby s operativním řízením doby platnosti nízkého tarifu po dobu 20 hodin (D 45, D 46, C 45, C 46). Výhoda těchto topných systémů tkví v překlenutí jednohodinových výpadků v době platnosti vysokého tarifu a v získání levné energie nejenom pro vytápění, ale i pro celou domácnost. Jistě Vás bude zajímat výše nákladů na pořízení radiátorů do Vašeho rodinného domu a také průměrná výše ročních nákladů na spotřebu el. energie za vytápění. Pokud máte o tyto informace zájem, kontaktujte prosím naší bezplatnou zákaznickou linku 800 900 606 a my si od Vás vyžádáme informace o objektu. Do jednoho týdne Vám zašleme kalkulaci radiátorů EVO na Váš dům, či byt a to i s výpočtem předběžné, průměrné roční spotřeby el. energie. Tato služba, kterou Vám nabízíme je bezplatná a nezávazná.

POZOR! Pouze tam kde je napsáno EVO, je také EVO uvnitř! Na našem trhu jsou nabízeny radiátory, které se z vnějšku podobají námi nabízeným. Jejich struktura a funkce je však zcela jiná!

Kontakt: G-A-B s.r.o.,
Nerudova 63/16, Chomutov 430 01
tel: 800 900606, mob: 608 983562,
fax: 474 686800, email:
info@topeni.cz,
www.topeni.cz

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.