Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

11. října 2008, Autor: varner
Nezařazené články

Zplyňování rostlinné biomasy

Již mnoho let se zabýváme výrobou plynu z biomasy, případně z ostatních spalitelných surovin. Na počátku jsme také vycházeli ze zkušeností technologií používaných dříve na výrobu dřevoplynu, podobně jako řada jiných. Největšího omylu jsme se dopustili, když jsme se nechali zmást jak snadno se dal vyrobit “dřevoplyn“ na který vcelku dobře nastartoval zážehový motor. Jaké bylo ovšem zklamání když jsme použili smrkové štěpky o vlhkosti větší než 18 % obsahu vody, kdy motory se zanášely dehty a emise překračovaly stanovené limity a výroba plynu nebyla bezodpadová, kolem zařízení byla spousta kapalného a jiného kontaminovaného odpadu.
Nemáte potřebné oprávnění pro čtení tohoto článku.
Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.