Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

8. února 2012, Autor: Redakce
Spolupracujeme

Mezinárodní konference Nekonvenční zdroje elektrické energie

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně a Česká elektrotechnická společnost pořádá již 33. ročník mezinárodní konference NEKONVENČNÍ ZDROJE ELEKTRICKÉ ENERGIE (NZEE).

Letošní ročník se koná od 21. 5. do 23. 5. 2011. Letos konference útočí na historický rekord v počtu účastníků. Počítáme opět s hojnou účastí odborníků nejen z České republiky a Slovenska, ale i z dalších zemí Evropské Unie. Navíc se odborným garantem stala agentura Czech Invest.

33. ročník mezinárodní konference Nekonvenční zdroje elektrické energie se blíží – nyní v novém termínu!

Letos se konference může pyšnit i dalšími novinkami, zejména v oblasti nových partnerů. Navíc se ještě vybírá místo konání, a tak se mohou účastníci těšit na další nové a zajímavé místo. „Stali jsme se partnery několika zajímavých akcí a eventů, kde se zájemci o naše téma mohli seznámit s programem konference,“ hrdě hlásí Jiří Wagner, člen organizačního výboru konference. Důležité termíny mohou účastníci konference najít na www.nzee.cz.

Toto oblíbené mezinárodní setkání široké odborné veřejnosti již tradičně slouží nejen k získání nových poznatků a rozšíření stávajících vědomostí, ale vede také k neformálním diskusím a k navázání nových kontaktů účastníků konference. „Letošní rok jsme se také posunuli dál v oblasti prezentace výsledných příspěvků konference. V rámci konání konference vyjdou speciální čísla partnerských recenzovaných časopisů Electroscope, Elektrorevue a TZB-Info ve kterých budou publikované vybrané příspěvky. Tyto časopisy patří do recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v České republice a příspěvky v nich jsou hodnoceny v rámci RIV“ dodává hlavní organizátor konference, doc. Ing. Petr Bača, Ph. D., z Ústavu elektrotechnologie FEKT VUT v Brně. 

Letošní ročník se ponese ve znamení těchto témat:

  • Základní informace o problematice přenosových soustav a součinnosti se zdroji elektrické energie, o jejich zkušebnictví, schvalovacím řízení, normalizaci, bezpečnosti a ekologii.
  • Nejnovější poznatky a trendy z oblasti výzkumu a vývoje elektrochemických zdrojů elektrické energie.
  • Nejnovější poznatky a trendy z oblasti výzkumu, vývoje a aplikace klasických, alternativních a obnovitelných zdrojů elektrické energie.
  • Prezentace výrobců a dovozců zdrojů elektrické energie, stejně jako výrobců a dovozců přístrojů a zařízení úzce spjatých s touto problematikou sloužících pro monitorování, řízení atd.

„Součástí konference bude také zajímavý doprovodný program, který bude postupně uveřejňován na webových stránkách. Ty tento rok zažijí obměnu, a tak se mohou účastníci konference těšit na další oživení tohoto setkání,“ uzavírá předseda organizačního výboru, doc. Bača. Konference také letos podpoří významný stavební veletrh FOR ARCH, kde je hlavním tématem Nízkoenergetické stavění. „Jsme rádi, že se můžeme zapojit i do této významné akce. Věříme, že propojování a multidisciplinarita našeho společného tématu, může konferenci ještě více posunout,“ uzavírá doc. Bača.

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.