Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

7. února 2012, Autor: Redakce
Spolupracujeme

Blesková soutěž o vstupenky na veletrh Střechy Praha

Ve spolupráci s pořadateli největšího veletrhu pro stavbu a renovace střech ve střední Evropě Střechy Praha a již osmého ročníku specializované výstavy úspor energií a obnovitelných zdrojů Solar Praha jsme pro vás přichystali soutěž.

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a můžete  se ve dnech 8. – 11. února 2012 vydat Pražského veletržního areálu Letňany a navštívit již čtrnáctý ročník tohoto veletrhu s bohatou nabídkou těch nejžhavějších novinek z oboru střech, odborným doprovodným programem a mnoha dalšími akcemi včetně možnosti vyhrát střešní krytinu na rodinný dům.  Více o veletrhu na www.strechy-praha.cz.

OTÁZKA:

Tento rok probíhá veletrh poprvé v moderních prostorách PVA EXPO PRAHA Letňany. Kde probíhal od doby svého vzniku v roce 1999?

a) Veletržní palác

b) Průmyslový palác Holešovice

c) Kongresové centrum

Správnou odpověď spolu s Vašim jménem, příjmením a adresou posílejte na e-mail redakce@ceskaenergetika.cz - uzávěrka je dnes (7. 2. 2012) ve 23:59. První tři správné odpovědi vyhrávají po dvou vstupenkách na již 14. ročník mezinárodního veletrhu Střechy Praha, který koná v termínu od 8. - 11. 2. 2012. 

Výherci si vyzvednou své lístky na recepci po předložení občanského průkazu. Jedná se o bleskovou soutěž, proto pouze tři výherci. Neváhejte a soutěžte, první tři správné odpovědi vyhrávají.

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.