Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

29. února 2012, Autor: Redakce
Spolupracujeme

FOR ELECTRON 2012 je za dveřmi

Druhý ročník mezinárodního veletrhu FOR ELECTRON a jeho souběžných veletrhů FOR ENERGO – 1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky, je za dveřmi.

Setkání odborníků z oborů elektroniky, elektrotechniky a energetiky se bude konat ve dnech 13. – 16. 3. 2012 v PVA EXPO PRAHA. Na veletrhu bude možné najít  mnoho novinek, aktuální trendy a inspiraci. Velkou výhodou je také možnost setkání s odborníky, kteří budou na veletrhu připraveni poskytnout spoustu zajímavých rad a tipů.

Během celého veletrhu budou probíhat přednášky, konference a semináře na aktuální témata, která jsou připravována ve spolupráci s předními odborníky a významnými organizacemi jednotlivých oborů. Stěžejním tématem pro letošní ročník je E-mobilita v dopravě. Dílčími tématy budou: E-mobilita a její rozvoj (Lithium – vzduchová baterie, nová technologie pro elektromobilitu a skladování elektřiny, první zkušenosti z projektu Praha elektromobilní a potenciál jeho dalšího rozvoje), Využití potenciálu e-mobility - autobus s trihybridním pohonem, světový unikát, koncepty elektromobilů, a také návštěvníky čeká zajímavý bonus: zážitky ze 4 000 km dlouhého závodu elektromobilů WAWE 2011. „Věřím, že se nám podaří nalákat velké množství nadšenců a zájemců o elektromobily. Je to téma, které je stále aktuální a velmi žádané,“ dokresluje situaci hlavní manažerka veletrhu Vanda Yousifová. 


Společnost Sdělovací technika bude pořádat přednášky na téma: Český elektrotechnický a elektronický průmysl (aktuální informace o jednom z nejvýznamnějších odvětví české ekonomiky, jeho transformaci, úspěšných projektech, zahraničních investicích a aktivitách designových, vývojových a testovacích center) a Moderní elektronické součástky (trendy a novinky v oblasti elektronických konstrukčních prvků a jejich aplikací).

Konferenci na téma Off-Grid v ČR 2012 – ostrovní systémy v ČR uspořádá společnost b.i.d. services. Tato konference se pokusí nastínit vývoj tohoto odvětví v několika příštích letech, ukáže možnosti současných technologií a seznámí účastníky s případovými studiemi ostrovních režimů použitých v domácnostech i průmyslových areálech.

Nebudou chybět ani soutěže a doprovodné akce. Pro návštěvníky bude před Vstupní halou I připravena testovací dráha elektromobilů a dalších elektro prostředků společností PRE a E.ON. Elektrokola si budou moci návštěvníci vyzkoušet v Hale 1. „Pro ty, kteří mají soutěživého ducha, pak bude připravena anketní otázka, po jejímž zodpovězení mohou vyhrát zajímavé ceny. Tuto soutěž najdou zájemci na informacích ve Vstupní hale I,“ dodává Yousifová.

K pozitivním novinkám patří souběh veletrhů FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION s veletrhy FOR INDUSTRY – 11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií a FOR LOGISTIC – 3. mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace. I při spojení zůstává veletrhům samostatnost v rámci jejich umístění ve výstavních halách i realizace mediální kampaně, která tak nabyla dvojnásobně na síle. Všichni vystavovatelé navíc získají širší skupinu návštěvníků a potencionálních zákazníků. „Každý návštěvník, který se zaregistruje na stránkách veletrhů FOR ELECTRON, FOR ENERGO či FOR AUTOMATION může získat vstupenku za zvýhodněných podmínek,“ dodává hlavní manažerka veletrhu Vanda Yousifová. 

Na veletrhu mohou návštěvníci najít například tyto společnosti ABB s.r.o., DCK Holoubkov Bohemia a.s., E.ON Česká republika, s.r.o., Helukabel CZ s.r.o., Rittal Czech, s.r.o., GHV Trading spol. s r.o., FRONIUS Česká republika s.r.o., Hensel s.r.o., HEIRU CZ s.r.o., Infrasensor s.r.o., Kopos Kolín, a.s.,  Lapp Kabel s.r.o., TECON s.r.o., Turck s.r.o., Pražská energetika a.s., ELEMAN s.r.o., Road Energy s.r.o., Elsaco - Ing. Jindřich Franc, EuroSystems a.s. a mnoho dalších. Záštitu nad veletrhy převzaly Ministerstvo průmyslu a obchodu, Hospodářská komora České republiky, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, Elektrotechnický svaz český, ČVUT, ČAT, VUT Brno a řada dalších. Více informací naleznete na www.electroncz.cz, www.forenergo.cz, www.forautomation.cz

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.