Janitza.cz

Janitza Electronics se zabývá vývojem a výrobou energeticky úsporných systémů. Je výrobcem digitálních měřidel, systémů SEMS, univerzálních multimetrů, regulátorů jalového výkonu, systémů pro řízení spotřeby, ¼ hodinového maxima a dalších přístrojů nejvyšší kvality.

KBH.cz

Společnost KBH vyrábí, dodává a instaluje komponenty pro kompenzaci jalového výkonu. Zákazníky jsou elektromontážní firmy, výrobci rozvaděčů, projektanti, velkoobchody a velkoodběratelé elektrické energie. Společnost nabízí kvalitní komponenty a služby za velice příznivé ceny.

17. února 2012, Autor: Redakce
Spolupracujeme

Mezinárodní konference TSP 2012 se pomalu blíží

Konference je zaměřena na akademické, vědecké a vývojové pracovníky působící v různých oblastech telekomunikační techniky a zpracování signálů. Zajímavé setkání pro širokou odbornou veřejnost je letos naplánováno na 3. – 4. července v Praze. Každý rok se mění místo této konference, a v hlavním městě se uskuteční již 35. ročník.

Dostat konferenci do ČR lze považovat za velký úspěch. Konference bude letos zaměřena na diskuzi o aktuálních trendech v oblasti telekomunikační techniky a o pokročilých metodách zpracování analogových a digitálních signálů. Cílem konference je nabídnout příležitost začínajícím i zkušeným vědcům a vývojářům pro setkání s novými kolegy, získávání nových nápadů a pro navázání nových perspektivních spoluprací mezi výzkumnými skupinami.

Hlavními tématy konference TSP 2012 jsou: informační systémy, síťové technologie, telekomunikační systémy, modelování, simulace a měření, biomedicínské signály, digitální zpracování signálů, obrazu a zpracování videa.

Velkou výhodou pro mladé odborníky je možnost umístění jejich příspěvků do impaktovaných časopisů. Konference totiž spolupracuje s databázemi – IEEE Xplore, SCOPUS a CPCI of Thomson Reuters. „Věříme, že se nám podaří zaujmout a přesvědčit o účast velké množství mladých lidí, kteří mají zájem o náš obor. Snažíme se jim ukázat nové cesty, trendy a novinky,“ doplňuje poslání hlavní organizátor konference doc. Ing. Karol Molnár, Ph.D., z ústavu Telekomunikací FEKT VUT v Brně.

Letos se odborníci z celého světa setkají ve známém Pražském hotelu Diplomat, kde pro ně budou nachystány nejen odborné přednášky, ale také zajímavý doprovodný program, který má pomoci při neformálním navazování nových kontaktů a výměně poznatků z praxe.

Každoročně se účastní konference téměř 150 účastníků z více, jak 17 zemí. Podle dosavadního zájmu očekáváme, že letos konference bude mít rekordní počet účastníků.

Konference letos získala také zajímavou odbornou garanci v podobě agentury Czech Invest. Další mediální partneři budou následovat. Zájemci o tuto konferenci se mohou hlásit již nyní pomocí webových stránek konference na www.tsp.vutbr.cz.

Sdílet

Komentáře

Najdete nás na Facebooku
Odběr novinek
Server CESKAENERGETIKA.cz
Česká Energetika s.r.o. a Česká energetická asociace provozují portál www.ceskaenergetika.cz, vydávají dva časopiy z oblasti energetiky a OZE, pořádají na tato témata semináře a konference pro laickou i odbornou veřejnost.
Důležité odkazy
Spolupracujeme
Najdete nás také na
Portál www.ceskaenergetika.cz © 2011 pohání redakční systém MultiCMS. Grafické zpracování Cossi Design.